Sistem i dritareve dhe dyerve
     www.veka.rs
Ballina Rreth nesh VEKA filozofia VEKA Produktet VEKA Kualitet VEKA partnerėt afėr Jush  
 
Srbija  Crna Gora  Albania    -  Deutsch  English       
VEKA filozofia:
  Partneritet stabil
  Ofertave tė sistemit
  Paleta e gjerė e ngjyrave
  Dorėzimi i sigurtė
  Pėrkrahje e shėrbimeve
  Reciklim i sigurtė
  Kualitet i verifikuar

VEKA filosofia:

- KUALITET.
- MIRĖBESIM.
- SIGURI.
 

Partneritet stabil
Shumėllojshmėria e ofertave tė sistemit
Paleta e gjerė e ngjyrave me afat mjaft tė shkurtėr tė dorėzimit
Dorėzim i sigurtė
Pėrkrahje nėpėrmjet pakos sė shėrbimimit e shėrbimeve
Reciklim i sigurtė
Kualitet i verifikuar i profilave sipas standardeve RAL

 

 

 

Izolimi Perfekt - pėr mė shumė qetėsi dhe njė klimė mė tė mirė nė shtėpi dhe vendet e punės

Dritaret e profilit VEKA kanė karakteristika tė pėrsosura izolimi, nė sajė tė tė cilės ulin ndjeshėm nivelin e zhurmės nė hapėsirė dhe bėjnė prej shtėpisė ose apartamentit Tuaj
vend tė rehatshėm.

Ndryshe nga dritaret e ndėrtimit tė vjetėr, tė cilat kurrė nuk mbyllen plotėsisht nė afėrsi tė tė cilave fryn erė jo e kėndshme, dritaret moderne PVC ofrojnė izolim tė shkėlqyer.
Dikur dritaret ishin tė njohura si harxhuese tė energjisė, ndėrsa gjeneratat e reja tė dritareve kontribuojnė mė shumė nė izolimin termik. Kėshtu, ulen shpenzimet pėr ngrohje nė dimėr ndėrsa nė verė ftohin, dhe kontribojnė nė kursimin e energjisė - e cila mė tej redukton ndotjen e ajrit, dhe kėshtu
ndihmon nė ruajtjen e natyrės.

Nėse vendosni tė bleni VEKA dritare PVC, tė jeni tė sigurtė se investimi sė shpejti do t’Ju kthehet.

 


  printo faqen
  anėn e lartė
  prapa